Гевино

Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари

За празниците збогатете ја трпезата со изборот на вина од Gevino Wine со специјално и внимателно одбрани етикети

Идејата за Gevino Wine датира уште многу одамна од 2017- та година кога и официјално винаријата стартува со работа. Во моментот нивниот асортиман се состои од од пет сорти на вино:  Вранец, Смедеревка, Хамбург-Мускат и Мерло, а од неодамна на барање на голем дел од потрошувачите, тие додаваат уште една сорта бело вино, Темјаника.   Во пресрет на верските и новогодишни празници, кога виното […]

Гевино поставува нова реалност: Огромен интерес за вината на Гевино

Гевино претставува вистинско освежување во македонската винска индустрија.  Уникатноста и квалитетот на нивните вина веќе полека но сигурно  станува нивен заштитен знак. Овој млад тим лани ги претстави специјално дизајниранитевина за слава  коишто подолго време се присутни по маркетите и веќе претставуваат прв избор за поводот за кој се наменети, а годинавапо мартовското претставување на […]

Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
 • Атрибути
 • Прилагодени атрибути
 • Прилагодени полиња
Кликнете надвор за да ја скриете лентата за споредување
Споредете
Споредете ×
Ајде да споредуваме! Да продолжите со купување
Кошничка затвори