Гевино

КОРПОРАТИВНА ПОНУДА

Персонализирани сетови за подароци

Внимателно дизајниран сет подарок составен од врвно сортно вино и кутија по избор.

Персонализирани подароци на едно место? Гевино!

Кога сте на слава, роденден или било која друга свечена пригода, не стравувајте, нема повеќе трчање на повеќе места за да се состави еден креативен подарок, отсега сето тоа можете да го направите на едно место, а што е најинтересно, истиот да биде – персонализиран!
Во Гевино може да изберете персонализирани вина, ракии, кутии, шолји, грепки… Се за она што сте мислеле дека треба денови, па можеби и недели да се изработи, вие го добивате ВЕДНАШ.
Во нашата продавница во Скопје во Центар, или пак со достава, истиот може да биде во вашите раце за помалку од 24 часа. Изборот како, е Ваш 🙂

Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори