Гевино

Сет “Среќа е… секој твој успех“

850 ден

Достапност: На залиха

Опис

Персонализиран сет “Среќа е… секој твој успех“

Состав:
1. Персонализирано сортно вино за матура или дипломска со дизајн по избор
2. Две висококвалитетни чаши за вино
3. Украсна персонализирана повеќенаменска кутија

Гледате: Сет “Среќа е… секој твој успех“ 850 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
  • Слика
  • SKU
  • Рејтинг
  • Цена
  • Акции
  • Достапност
  • Додади го во кошничка
  • Опис
  • содржина
  • Тежина
  • Димензии
  • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори