Гевино

Вино за свадба

640 ден

Достапност: На залиха
КРЕИРАЈ САМ
Категорија:

Опис

Ви треба подарок за веридба? Персонализиран? Ви треба веднаш? Повелете во Гевино.

Кога сте на веридба, роденден или било која друга свечена пригода, не стравувајте, нема повеќе трчање на повеќе места за да се состави еден креативен подарок, отсега сето тоа можете да го направите на едно место, а што е најинтересно, истиот да биде – персонализиран!
Во Гевино може да изберете персонализирани вина, ракии, кутии, шолји, грепки – специјално креирани и дизајнирани за веридба. Се за она што сте мислеле дека треба денови, па можеби и недели да се изработи, вие го добивате ВЕДНАШ.
Во нашата продавница во Скопје во Центар, или пак со достава, истиот може да биде во вашите раце за помалку од 24 часа. Изборот како, е Ваш 🙂

Персонализирано вино
Гледате: Вино за свадба 640 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори