Гевино

ПРОДАВНИЦА:
📍Ул. Св. Кирил и Методиј бр.38 (спроти Рамстор)

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА:
Над 1500 денари

Пакет вино со сорти по избор

1,590 ден

Достапност: На залиха

Пакет вино – 6 вина со сорти по Ваш избор.
Доколку одберете 2 сорти добивате по 3 вина од 2-те избрани сорти. Доколку одберете 3 сорти, добивате по 2 вина од 3-те избрани сорти.
Суво трпезно вино флаширано во стаклена амбалажа 750мл.

*Понудата е валидна само со достава. Доставата е бесплатна.

 

Сорти:
1. Вранец 0.75л – 11% алк.
2. Розе (Хамбург и Мускат) 0.75л – 10.5% алк.
3. Темјаника 0.75л. – 12% алк.

Опис

Пакет вино – 6 вина со сорти по Ваш избор.
Суво трпезно вино флаширано во стаклена амбалажа 750мл.
Доколку одберете 2 сорти добивате по 3 вина од 2-те избрани сорти. Доколку одберете 3 сорти, добивате по 2 вина од 3-те избрани сорти.

Сорти:
1. Вранец 0.75л – 11% алк.
2. Розе (Хамбург и Мускат) 0.75л – 10.5% алк.
3. Темјаника 0.75л. – 12% алк.

Гледате: Пакет вино со сорти по избор 1,590 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори