Гевино

Гевино Кале

390 ден

Достапност: На залиха

Бело суво трпезно вино од сортата Смедеревка
Се одликува со светложолта боја, пријатен мирис и освежувачки вкус.
Температура на служење: 10ºC – 12ºC.
Процент на алкохол: 10,5 %

Опис

Бело суво трпезно вино од сортата Смедеревка
Се одликува со светложолта боја, пријатен мирис и освежувачки вкус.
Температура на служење: 10ºC – 12ºC.
Процент на алкохол: 10,5 %

Гледате: Гевино Кале 390 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори