Гевино

Петок е, доаѓа викенд, а тебе ти се пие вино со друштво?

Пролет, петок, крај на работната недела и работните обврски…Зарем има нешто поубаво? Има, пролет, петок и пакет вино од Гевино! … И тоа по промотивна цена!

Нарачај си пакет вино од Гевино по твој избор ТУКА и очекувај го на врата во сабота за викендот да биде комплетен 🙂
Ќе звучиме како ТОП ШОП но тоа навистина не е се!
За сите нарачки на пакет вино направени овој викенд, добиј ГРАТИС чаша за вино.

П.С. Доставата е на наша сметка

Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори