Гевино

Каде да пронајдете персонализиран подарок full package на едно место?

Ви треба персонализиран подарок за претстоен настан? На роденден сте, имате подарок но немате персонализирана кутија? Ви здодеа да трчате низ цел град и низ 10 места само за да можете да составите еден персонализиран подарок? Има кутиии, нема вино. Има вино, нема ракија. Има кошници, нема чаши… Ви звучи познато? Во нашата физичка или пак онлјан продавница достапна на www.gevino.com.mk сето ова може да го пронајдете, и не само тоа, сето тоа да биде персонализирано во Ваша желба. Во Гевино, ние Ви нудиме персонализирани вина, ракии, чаши, шолји, кутии, грепки, односно Ви нудиме тематско составени персонализирани подароци и што е најважно, се на едно место. Се наоѓаме во срцето на Скопје, во центарот на градот, на улица Св. Кирил и Методиј број 38 веднаш спроти Рамстор Мол. За оние пак кои што преферираат да им биде доставено на домашна адреса, нудиме и опција со достава и тоа во експресно време на испорака, почнувајќи од само 24 часа.

Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори