Гевино

Гевино – број 1 онлајн продавница за вино во Македонија

Доколку го барате најдоброто вино од Македонија – вие сте на вистинското место! Ексклузивно во Гевино, го нудиме најдоброто македонско вино од еден од најдобрите македонски производители на вино, ВВ Риго Импекс – Маркудови Гевгелија. Со капацитет од над 20.000.000 литри, винаријата најголем процент од своето вино го извезува во Германија, а Гевино е ексклузивен партнер коешто истото ви го нуди на дланка во нашата држава. Покрај во нашата продавница во Центар на улица Св. Кирил и Методиј број 38 (спроти Рамстор), виното можете да го добиете и со достава низ цела Македонија. Нашите премиум вина се достапни и во комбинација со разни вински аксесоари, кутии, чаши, даски, рамки. Покрај вината од редовниот асортиман, кај нас можете да пронајдете и персонализирани вина и ракии специјално дизајнирани за Вас или Вашата компанија. За компаниите, нудиме персонализирани вина, ракии и кутии. специјално прилагодени кон барањата на компанијата. Кај нас можете да пронајдете персонализирани вина и ракии за пензионирање, роденден, слава, дипломирање… Можете да пронајдете и сетови за подароци, бодиња, лигавчиња, шолји, со една реченица, кај нас, единствено во Македонија, може да пронајдете се од персонализирани вински подароци и сетови, како и да купите персонализирано вино, ракија или персонализирани сетови за Вас или Вашата компанија.

Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори