Гевино

Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари

Монарх – дрвенa лептир машнa HXBT-22

490 ден

Достапност: Нема на залиха

100% рачнo изработена дрвена лептир машна. Изработена од најквалитено дрво.
Wood type: Walnut

Нема на залиха

Опис

100% рачнo изработена дрвена лептир машна. Изработена од најквалитено дрво.
Wood type: Walnut

Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
 • Атрибути
 • Прилагодени атрибути
 • Прилагодени полиња
Кликнете надвор за да ја скриете лентата за споредување
Споредете
Споредете ×
Ајде да споредуваме! Да продолжите со купување
Кошничка затвори