Гевино

ПРОДАВНИЦА:
📍Ул. Св. Кирил и Методиј бр.38 (спроти Рамстор)

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА:
Над 1500 денари

Монарх – дрвена лептир машна HXBT-19

490 ден

Достапност: На залиха

100% рачнo изработена дрвена лептир машна. Изработена од најквалитено дрво.
Wood type: Solid Wood

Опис

100% рачнo изработена дрвена лептир машна. Изработена од најквалитено дрво.
Wood type: Solid Wood

Гледате: Монарх – дрвена лептир машна HXBT-19 490 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
 • Атрибути
 • Прилагодени атрибути
 • Прилагодени полиња
Кликнете надвор за да ја скриете лентата за споредување
Споредете
Споредете ×
Ајде да споредуваме! Да продолжите со купување
Кошничка затвори