Гевино

Монарх – дрвена лептир машна HXBT-50

490 ден

Достапност: На залиха

100% рачнo изработена дрвена лептир машна. Изработена од најквалитено дрво.
Wood type: Walnut

Опис

100% рачнo изработена дрвена лептир машна. Изработена од најквалитено дрво.
Wood type: Walnut

Гледате: Монарх – дрвена лептир машна HXBT-50 490 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори