Гевино

Сет шолји 4/1

450 ден

Достапност: На залиха

Содржина на сетот:

 1. 4 шолји со различен дизајн
 2. Држач за шолји
Категорија:
Гледате: Сет шолји 4/1 450 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори