Гевино

СЕТ – Цела година создавај слатки спомени

740 ден

Достапност: На залиха

Опис

Персонализиран сет за новогодишни и божиќни празници.

  • Персонализирано вино – Цела година создавај слатки спомени
  • Персонализирана рамка – За Божиќ сите патишта водат дома
Гледате: СЕТ – Цела година создавај слатки спомени 740 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори