Гевино

Сет “Честито нов дом“

950 ден

Достапност: На залиха

Опис

Персонализиран сет “Честито нов дом“

Состав:
1. Персонализирана ракија со натпис за нов дом
2. Две висококвалитетни чаши за ракија
3. Украсна персонализирана повеќенаменска кутија

Гледате: Сет “Честито нов дом“ 950 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори