Гевино

Персонализирана ракија “Не можеш да остариш… ако престанеш да броиш”

Original price was: 690 ден.Current price is: 590 ден.

Достапност: На залиха

Персонализирана ракија за роденден со натпис “Не можеш да остариш… ако престанеш да броиш”.

Двојно задоволство со префинета и заводлива арома. Нежна во своите контури, лесно питка.
Ракија со врвен квалитет добиена со двојна дестилација на традиционален начин.
Има интензивна жолто-црвеникава боја која се добива со одлежање, зреење и негувана во дабови бочви во период од 5 год.
Се служи на собна температура.

 • Пакување: Стаклена амбалажа
 • Нето: 500мл
 • Алк: 42%
КРЕИРАЈ САМ
Категорија:
Гледате: Персонализирана ракија “Не можеш да остариш… ако престанеш да броиш” Original price was: 690 ден.Current price is: 590 ден.
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори