Гевино

Монарх дрвена лептир машна + дрвена кутија + грепка

890 ден

Достапност: На залиха

100% рачнo изработена дрвена лептир машна спакувана во дрвена кутија надополнета со внимателно дизајнирана картичка-грепка со избор од 5 различни полиња за гребење. Грепка од едната, персонализирана картичка од другата страна.
Додадете посебен и уникатен елемент на вашиот подарок.
Wood type: Cherry

Опис

100% рачнo изработена дрвена лептир машна спакувана во дрвена кутија надополнета со внимателно дизајнирана картичка-грепка со избор од 5 различни полиња за гребење. Грепка од едната, персонализирана картичка од другата страна.
Додадете посебен и уникатен елемент на вашиот подарок.
Wood type: Cherry

Гледате: Монарх дрвена лептир машна + дрвена кутија + грепка 890 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори