Гевино

Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари

Сет “Честито”

850 ден

Достапност: На залиха

Опис

Состав:
1. Персонализирано сортно вино со дизајн по избор
2. Две висококвалитетни чаши за вино
3. Украсна персонализирана повеќенаменска кутија

Гледате: Сет “Честито” 850 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
 • Атрибути
 • Прилагодени атрибути
 • Прилагодени полиња
Кликнете надвор за да ја скриете лентата за споредување
Споредете
Споредете ×
Ајде да споредуваме! Да продолжите со купување
Кошничка затвори