Гевино

Обетки no.8 + подарок

210 ден

Достапност: На залиха

Рачно изработени обетки за секоја Ваша пригода. Бидете уникатни со обетките на IRose – Iron Rose Jewlery. Со овие обетки добивате подарок. Слика од подарокот во прилог на сликите. За нарачни розови обетки добивате подарок кремасти помали обетки. За нарачни кремасти обетки добивате подарок розови помали обетки.

Категорија: Тагови: ,
Гледате: Обетки no.8 + подарок 210 ден
Оценето 0 од 5
Додај во кошница
Изберете ги полињата што ќе се прикажат. Другите ќе бидат скриени. Повлечете и спуштете за да го преуредите редот.
 • Слика
 • SKU
 • Рејтинг
 • Цена
 • Акции
 • Достапност
 • Додади го во кошничка
 • Опис
 • содржина
 • Тежина
 • Димензии
 • Дополнителни информации
Click outside to hide the comparison bar
Споредете
Кошничка затвори